NÁŠ TÝM

KDO SE O VÁS POSTARÁ

Skvělý tým kadeřnictví

MICHAELA

Míša je majitelka a zakladatelka salonu. Jako kadeřnice pracuje 16 let. Začínala jako spolumajitelka salonu M&M, kde působila 15 let. Míša je velmi usměvavá, lehce bláznivá a miluje přátelský přístup ke klientkám. Míšin střih je jejím naprostým rukopisem.  Díky důkladné konzultaci, na které si zakládá, vám dokáže skvěle vysvětlit a poradit, jaký střih by vám nejvíce slušel, ale nejen to. Skvěle vám poradí s domácí péčí a produkty na doma, které si zamilujete. Míša se také specializuje na hair styling a díky preciznímu účesu dokáže váš výjimečný den udělat krásným.

VERONIKA

Veronika je nejnovějším členem našeho týmu. Je plná energie a ráda se pouští do jakýchkoliv nových projektů. Má moc ráda přirozené proměny technikami balayage nebo melír. Verča má velmi dobré oko na to, co by vám slušelo a proto se ráda věnuje celkovým proměnám. Nestačí ji udělat jen krásné vlasy, specializuje se také na make up, který je pro ni s vlasy dokonalou souhrou.

MAGDA

Magda pracuje jako kadeřnice od roku 2017. Je detailistka a miluje ve vlasech přirozenost. Zakládá si na kvalitně vyfoukaných a upravených vlasech. Ráda se vzdělává o vlasech a prošla nespočtem školeni. Ráda své zkušenosti také předává dál. Můžete se u ní těšit na vlídný přístup, spoustu úsměvů a možná vám při práci zabrouká i nějakou písničku.

V tuto chvíli si užívá radosti na mateřské dovolené.

+420 724 336 025

reknitobarvou@gmail.com

Otevírací doba dle objednávek.

Výpadová 407,

686 01 Uherské Hradiště

      

© Řekni to barvou by Michaela Petřeková 2022 | Tvorba webových stránek: Jaroslav Tyllich - Artika