Pracovat se značkami, kterým věříme a dávají nám smysl je pro nás velmi důležité. Proto jsme si pro náš salon vybraly péči německé veganské značky Authentic Beauty Concept, kterou vám nyní chceme představit.

 

          Na značce Authentic Beauty Concept nás zaujalo především tvoření komunity stejně smýšlejících kadeřníků, díky které se můžeme učit a růst. Díky této komunitě se můžeme zúčastňovat inspirativních akcí, kde společně podporujeme originální myšlení a sdílíme poznatky a zkušenosti.

           Značka ABC podtrhuje autentickou krásu každé z vás. A co to vůbec autentická krása je? Pro nás to znamená být dokonale nedokonalá. Věříme, že každá osoba je jedinečná svým zvláštním způsobem. Být autentický, znamená přijmout své nedokonalosti a nenechat se strhnout náročným standardem krásy. A jak podle nás vypadají skutečné autentické vlasy? Jde především o podtržení přirozené struktury vlasů a nepřetěžování je příliš velkým množstvím produktů.

 

           Produkty této značky neobsahují silikony, parabeny, sulfátové surfaktanty, minerální oleje a ani umělá barviva. Místo toho jsou použity účinné veganské ingredience pečlivě vybraného původu. Všechny produkty jsou tvořeny ze speciálních kombinací přírodních čištěných extraktů, Například hydratační řada obsahuje extrakt z manga (které je známé svým bohatým obsahem antioxidantů, vitamínů a minerálů) a extrakt z bazalkového listu (který je známý svými protizánětlivými vlastnostmi).Ve většině pečujících produktů nalezneme Guar získávaný z guarových fazolí, který se používá jako pečující složka, usnadňuje rozčesávání a celkový vzhled vlasů. Značka Authentic Beauty Concept podporuje iniciativu Sustainable Guar Initiative – program zlepšující životní podmínky farmářů pěstující právě tyto guarové fazolky.

 

           A co bereme jako úžasný benefit celé této značky je budování udržitelnosti. Značka přispívá k cirkulární ekonomice. neustále pracuje na svých obalech, ingrediencích a sociálním dopadu – protože nám na planetě záleží! A největším důkazem je naprosto revoluční doplňovací systém péče, díky kterému i my máme možnost poskytovat plnitelné produkty. A jak proces doplňování funguje? Při prvním nákupu si domů odnesete lahvičku s šamponem a kondicionérem, kterou si po vypotřebování přijdete doplnit vašim oblíbeným produktem. Takovou lahvičku můžete použít nejméně pětkrát, čímž se ušetří až o 83% méně plastu – tak jednoduché to je!

          Všechny produkty značky Authentic Beauty Concept jsou schváleny značkou PETA, což znamená, že žádný produkt nebyl testován na zvířatech. Značka je také registrována u The Original Vegan Society.

 

 

Tak přijď i ty a staň se součástí komunity #autheticbeautymovement!